Vystavte s mPohodou Start až 100 faktur zdarma

mPOHODA je intuitivní aplikace, se kterou vystavíte faktury a ostatní prodejní doklady rovnou v terénu. Zjednoduší vám také komunikaci s účetní, doklady z aplikace jí totiž přenesete online a definitivně se tak zbavíte složitého papírování.

ZALOŽTE SI ÚČET

začněte hned, je to zdarma

Ve Start verzi vystavíte až 100 faktur zdarma

Ideální do začátku pro občasnou fakturaci

Data jednoduše pošlete přímo své účetní

Na webu nebo jako mobilní aplikace pro Android a iOS

Celý prodejní proces

Není to jenom o fakturách, na začátku prodejního procesu stojí cenová kalkulace v podobě nabídky, kterou v mPohodě Start vystavíte do určitých limitů zdarma, stejně jako pokladní doklady, prodejky nebo třeba objednávky, přičemž položky z ní snadno přenesete rovnou do faktury či výdejky. Samozřejmostí je ale také zálohová faktura, jejíž odpočet můžete provést přímo ve vydané faktuře.

Prodejní doklady v aplikaci mPOHODA

Propojení s účetním programem

mPOHODA jde napojit na účetní program POHODA, se svou účetní tak můžete vzájemně sdílet data nebo je přenášet z jednoho systému do druhého. Účetní nemusí přepisovat faktury, vy zase nebudete muset myslet na předávání dokladů. Můžete si taky nastavit pravidelnou dobu, kdy má k synchronizaci dojít, výměna dat tak bude probíhat automaticky.

Synchronizace se programem POHODA

Když už limity nestačí

Potřebujete vystavovat faktury a ostatní doklady bez omezení? Jednoduše můžete přejít na některou z placených variant mPohody – Basic nebo Pro. S výběrem vhodné varianty či rozšíření aplikace vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat na telefonu 567 112 612, e-mailu info@stormware.cz nebo si s námi domluvit bezplatnou online konzultaci.

Srovnání variant aplikace mPOHODA

Vystavte si svou první fakturu
ZALOŽTE SI ÚČET

Nebo se podívejte, jaké možnosti se vám otevřou s plnými variantami mPOHODA Basic a Pro.