Vystavte s mPohodou Start až 100 faktur zdarma

mPOHODA je intuitivní aplikace, se kterou vystavíte faktury a ostatní prodejní doklady rovnou v terénu. Zjednoduší vám také komunikaci s účetní, doklady z aplikace jí totiž přenesete online a definitivně se tak zbavíte složitého papírování.

ZALOŽTE SI ÚČET

začněte hned, je to zdarma

Ve Start verzi vystavíte až 100 faktur zdarma

Využívejte 100 % funkcí, včetně těch prémiových

Data jednoduše pošlete přímo své účetní

Na webu nebo jako mobilní aplikace pro Android a iOS

Celý prodejní proces

Není to jenom o fakturách, na začátku prodejního procesu stojí cenová kalkulace v podobě nabídky, kterou v mPohodě vystavíte zdarma, stejně jako pokladní doklady, prodejky nebo třeba objednávky, přičemž položky z ní snadno přenesete rovnou do faktury či výdejky. Samozřejmostí je ale také zálohová faktura, jejíž odpočet můžete provést přímo ve vydané faktuře.

Prodejní doklady v aplikaci mPOHODA

Propojení s účetním programem

mPOHODA jde napojit na účetní program POHODA, se svou účetní tak můžete vzájemně sdílet data nebo je přenášet z jednoho systému do druhého. Účetní nemusí přepisovat faktury, vy zase nebudete muset myslet na předávání dokladů. Můžete si taky nastavit pravidelnou dobu, kdy má k synchronizaci dojít, výměna dat tak bude probíhat automaticky.

Synchronizace se programem POHODA

Něco navíc

Ve verzi Start si můžete navíc zdarma vyzkoušet i prémiové funkce, které jsou normálně dostupné až v nejvyšší verzi. Konkrétně to je právě automatická fakturace, práce s evidenčními čísly a také vystavování upomínek pro faktury z prodlení. A navíc, kdykoliv si nebudete vědět rady, můžete kouknout na náš e-learningový kurz pro začátečníky, na naše videonávody nebo na některý z mininávodů.

Srovnání variant aplikace mPOHODA

Vystavte si svou první fakturu
ZALOŽTE SI ÚČET

nebo se přihlaste zdarma na náš online seminář, kde vám poradíme, jak efektivně vystavovat a sdílet elektronické doklady