Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

mPOHODA pro jednodušší spolupráci účetních a klientů

Určitě to dobře znáte. Máte před uzávěrkou, potřebujete od klientů veškeré podklady, a jakmile vám je donesou, čeká vás maraton přepisování a papírování. S aplikací mPOHODA je toto ale minulostí. O dokladech svých klientů budete mít perfektní přehled a ušetříte tak nejen čas, ale i spoustu starostí.

Online webinář zdarma

Hledáte vhodný nástroj pro své klienty využitelný i v terénu a bez použití internetu? Tak to vás jistě bude zajímat online webinář, který chystáme pro všechny pohodové účetní. A co bude jeho obsahem?

 • Představení hlavních výhod aplikace pro účetní firmy
 • Potřebné nastavení v programu POHODA
 • Ukázka práce v aplikaci
 • Synchronizace dokladů s programem POHODA

 • Registrujte se už nyní

  Snadná synchronizace dat mezi aplikací a programem POHODA

  Možnost automatického zaúčtování dokladů po jejich importu do programu POHODA

  Aplikace dostupná pro web, Android, iOS a AppGallery, jejíž instalaci zvládnou klienti raz dva

  Registrace

  Je potřeba, abyste i vy, jakožto účetní, měli účet v aplikaci mPOHODA. Pokud jej zatím nemáte, nevěste hlavu, je to velice jednoduché. Stačí se zdarma zaregistrovat, vyplnění formuláře zabere jenom pár chvilek a je hotovo.

  Registrace

  Registrace je snadná, zabere jen pár okamžiků

  Založení nové firmy

  Firmu v aplikaci mPOHODA můžete svému klientovi založit rovnou ze svého účetního programu POHODA. A jak na to? V programu POHODA otevřete tu účetní jednotku, kterou chcete do aplikace mPOHODA přenést, a v agendě Globální nastavení/mPOHODA zatrhněte volbu Povolit komunikaci. Následně zadejte své přihlašovací údaje, které jste zadali při registraci do aplikace mPOHODA, a klikněte na tlačítko Nastavení. V zobrazeném průvodci vyberte hotovostní poklady a bankovní účty firmy, které se mají přenést do nově založené účetní jednotky. Pak už stačí jen z nabízených kontaktů vybrat uživatele, kterému chcete odeslat pozvánku do aplikace, a dokončit průvodce.

  Nastavení firmy

  Založit firmu v aplikaci mPOHODA můžete rovnou ze svého programu POHODA

  Fakturování v terénu

  Vašemu klientovi tak přijde do e-mailu pozvánka do aplikace. Jakmile ji přijme, je potřeba, aby se registroval. Údaje o jeho firmě se přenesly z programu POHODA, proto už stačí jenom vše zkontrolovat, nastavit formát číselných řad a rovnou se může pustit do vystavování dokladů. Z počátku bude pracovat ve Start verzi, která je zdarma, a to včetně funkcí EET. Pokud mu limity bezplatné verze nebudou stačit, budete potřebovat verzi aplikace mPOHODA Pro, ke které si můžete dokoupit volitelný počet IČ – ty využijete pro své klienty.


  Porovnání variant a ceník

  Faktury v aplikaci mPOHODA

  Stačí, aby klient přijal pozvánku, registroval se a hned může začít fakturovat

  Synchronizace dokladů

  Mezi programem POHODA a aplikací mPOHODA můžete vzájemně sdílet data nebo je přenášet z jednoho systému do druhého. Samotnou synchronizaci spustíte v programu POHODA povelem Soubor/Datová komunikace/mPOHODA… Dokonce můžete nastavit i automatickou výměnu dat mezi programem POHODA a aplikací mPOHODA. To se hodí, když chcete provádět přenos mezi aplikacemi pravidelně a v konkrétní dobu. Další informace o synchronizaci včetně podrobného přehledu synchronizovaných záznamů najdete v nápovědě aplikace.

  Synchronizace dokladů

  Díky synchronizaci bude mít klient vše potřebné pro fakturaci při ruce a vy, jakožto jeho účetní, máte zase přehled o všech vystavených dokladech

  Ulehčení práce

  Záleží nám na tom, aby spolupráce účetní a jejího klienta byla co nejhladší, a proto do aplikace mPOHODA přidáváme funkce, které ocení nejen podnikatelé, ale i samotní účetní. mPOHODA například zvládne automatické zaúčtování dokladů po synchronizaci dat s programem POHODA. V aplikaci pak mají podnikatelé také možnost pozastavit synchronizaci rozpracovaného dokladu – často je totiž některé faktury potřeba postupně upravovat a k účetní by se tak měl dostat až finální doklad.

  Automatické zaúčtování dokladů

  Snažíme se, aby mPOHODA byla skutečnou oporou účetních, a tak mohou například využít funkci pro automatické zaúčtování dokladů po synchronizaci dat
  Máte program POHODA a chcete pro své klienty mPohodu?
  Rádi vám s výběrem rozšíření poradíme