Propojení s účetním programem

Žádné stresy s papírováním, nikdo se nemusí už o nic starat. Ať jste účetní, nebo podnikatel, propojení aplikace s účetním programem POHODA šetří váš čas i peníze.

Založení účtu

Zaregistrujte se v aplikaci mPOHODA. Novou účetní jednotku můžete založit také přímo ze svého účetního programu POHODA. Fakturovat zdarma pak můžete prakticky okamžitě – online na webu nebo po stažení aplikace do mobilu.

Propojení s účetní

Abyste mohli synchronizovat data, stačí povolit v programu POHODA aplikaci přístup. Jestli jste si účetní jednotku v aplikaci mPOHODA založili prostřednictvím svého účetního software, propojení už je automatické.

Sdílení dat

Po nastavení synchronizace máte jako podnikatel potřebná data pro fakturaci v terénu vždy při ruce a jako účetní o všech vystavených dokladech přehled. Kdykoliv budete chtít vzájemně sdílet data, stačí znovu synchronizaci spustit.

Dokonalý přehled o dokladech klientů

Starost o faktury svých klientů můžete hodit za hlavu, data z aplikace se přenesou přímo do programu POHODA. Bez přepisování. Za pár chvil.

Přehled funkcí je aktuální k verzi 12.0, veškeré novinky najdete vždy popsané v nápovědě.
Řekněte o aplikaci mPOHODA i svým klientům
Odešlete online pozvánku a ulehčete jim cestu k mobilní fakturaci

Méně papírování.
Spousta času navíc

Představte si podnikání, ve kterém se nemusíte starat o předávání dokladů účetní. Můžete se naplno věnovat svým zákazníkům a vše potřebné pro fakturaci máte při ruce.

Přehled funkcí je aktuální k verzi 12.0, veškeré novinky najdete vždy popsané v nápovědě.
Využijte výhody spolupráce na maximum

Víte, že k programu POHODA máte aplikaci mPOHODA zdarma?

Jako účetní firma jistě oceníte, že k síťové verzi účetního programu POHODA s aktuálním SERVIS získáte zdarma i aplikaci mPOHODA Pro – využijte proto možnosti jejího rozšíření o další účetní jednotky pro své klienty. Stačí si dokoupit mIČ a případně rozšíření mCAL pro další uživatele. Vaši klienti tak mohou pro vystavování prodejních dokladů používat svou mPohodu bez jakýchkoliv limitů a vy budete mít vše i ve svém programu POHODA.

Vlastníte nesíťovou verzi programu POHODA? Vyjma varianty POHODA Mini máte i vy mPohodu zdarma, ale pouze ve variantě Basic, která nepodporuje rozšíření. Je tak potřeba nejprve dokoupit verzi Pro a k ní potřebná rozšíření pro své klienty.
POHODA