Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
×
Limitovaná nabídka
Kupte si mPohodu Basic
a získejte do konce roku zdarma
prémiové funkce verze Pro
  • automatická fakturace a upomínky
  • omezení přístupu uživatelů
  • 5 uživatelů
  • možnost rozšíření o další uživatele a IČ
a k tomu získat funkce verze Pro do 31. 12. 2020 zdarma

Faktury a prodejní doklady

mPOHODA vám přináší snadný způsob prodeje, a to v podstatě odkudkoliv chcete. Proto už žádné předělávání faktury na přání zákazníka, domluvte se s ním přímo na místě, co a v jaké ceně vyfakturovat.

Na výběr máte z více druhů dokladů, od faktury až po prodejku

Odběratele i položky vložíte do dokladu raz dva

Odpočet zálohy nebo vyřízení objednávky vám usnadní automatické funkce

Získáte přehled o spárovaných dokladech i historii změn

Z objednávky rovnou do faktury

Ne vždy chcete vy nebo váš zákazník rovnou vystavit fakturu. Pak není nic jednoduššího, než zadat novou objednávku přímo u zákazníka pomocí aplikace mPOHODA. Poté, co mu objednané zboží dovezete nebo vykonáte objednané služby, jednoduše přeneste položky z objednávky do vydané faktury.

Záloha předem. To je při prodeji jistota

Abyste měli jisté, že za prodej dostanete zaplaceno, vystavte odběrateli v aplikaci mPOHODA zálohovou fakturu. Také pro účel úhrad faktur jsme do aplikace přidali pokladní doklady, díky kterým budete mít o veškerých platbách vždy aktuální přehled.

Chcete si prodej zboží značně urychlit?

Když prodáváte zboží jako na běžícím páse a nemáte čas vystavovat spoustu pokladních dokladů a faktur, sáhněte po prodejce. Postará se o veškeré prodejní doklady, stejně jako o vyskladnění zboží z programu POHODA.

Naplánujte si budoucí fakturaci

Už vás nebaví stále dokolečka vystavovat ty stejné faktury za předplatné či pronájem? Nastavte si automatickou fakturaci a pusťte z hlavy všechny pravidelně se opakující faktury. mPOHODA vystaví fakturu místo vás a sama ji odešle odběrateli dle nastavené frekvence opakování, třeba jednou za týden, měsíc či rok.

Neplatí vám odběratelé včas?

V praxi se často stává, že se odběratelé dostávají do prodlení s platbou za vystavenou fakturu a vám nezbývá nic jiného, než jim zasílat výzvy k zaplacení. V takovém případě se vám bude určitě hodit možnost vystavení upomínek a jejich odeslání e-mailem.

Vystavte si svou první fakturu