EET v aplikaci mPOHODA

Aplikace mPOHODA za vás kompletně vyřeší EET i z mobilu. Po uložení dokladu totiž sama odešle údaje o tržbě správci daně a vytiskne účtenku. Je tak ideální pro řemeslníky a další podnikatele, kteří nemají stálou provozovnu. EET si v aplikaci mPOHODA můžete dokonce vyzkoušet nanečisto – máte tak jistotu, že do spuštění EET budete mít vše 100% připravené.

EET funkce jsou součástí také Start verze

POHODA

EET v terénu rychle vyřešíte díky aplikaci pro Android a iOS

Hned se dozvíte, že se tržba odeslala na EET nebo proč se to nepodařilo

Účtenku rovnou vytisknete, třeba pomocí paragonové tiskárny

Data snadno sehrajete se svým účetním programem POHODA

EET funkce si můžete vyzkoušet ve Start verzi

EET funkce jsou součástí také Start verze aplikace mPOHODA, a tak si je můžete nejprve otestovat. Jestli chcete vystavovat doklady a evidovat tržby bez omezení, už teď si můžete pořídit jednu z placených verzí aplikace mPOHODA.

VYZKOUŠEJTE EET FUNKCE

Stačí si registrovat aplikaci mPOHODA

Jak začít s EET?

Autentizační údaje

Požádejte o autentizační údaje, pomocí kterých se přihlásíte do webové aplikace EET. Žádost můžete podat buď elektronicky na Daňovém portálu pomocí přihlašovacích údajů do datové schránky, nebo osobně na libovolném finančním úřadu.

Údaje o provozovnách

Po přihlášení do webové aplikace EET Finanční správy musíte oznámit údaje o všech provozovnách, kde budete vykonávat činnost zakládající povinnost evidovat tržby. Systém Finanční správy poté přidělí každé provozovně jedinečné identifikační číslo.

Vygenerování certifikátu

Ve webové aplikaci EET Finanční správy si pak vygenerujte nový certifikát (podrobný postup je přímo na stránkách Finanční správy). Podle svého uvážení si zažádejte o jeden nebo více těchto certifikátů (například pro každou provozovnu či zařízení zvlášť).

Nastavení aplikace

Registrujte se ve webové verzi aplikace mPOHODA a začněte správným nastavením EET. Pak už si jen do mobilu s aplikací pro Android či iOS nainstalujte pokladní certifikát a zadejte označení provozovny.

Vystavení dokladu

Doklad v aplikaci vytvoříte úplně jednoduše – vyberte si prodejku nebo pokladní doklad, přidejte položky, můžete zadat odběratele a nezapomeňte vše uložit.

Zaevidování tržby

Hned po uložení odešle mPOHODA prodejku na EET, což si můžete snadno ověřit na záložce EET. Doklad se označí ikona Odesláno a na účtence se objeví kód FIK, pod kterým je tržba evidovaná.

Přehled funkcí je aktuální k verzi 5.0, veškeré novinky najdete vždy popsané v nápovědě.
Řešení pro 3. a 4. vlnu EET

Aplikaci mPOHODA jednoduše spustíte přímo na svém telefonu či tabletu, stačí si tak zařídit internet do mobilu a pro EET máte vše potřebné. Jestli patříte mezi podnikatele 3. a 4. vlny EET, kteří nemají stálou provozovnu, využijte napojení aplikace mPOHODA na mobilní tiskárnu pro vytisknutí účtenky i v terénu nebo na čtečku čárových kódu pro rychlé vyhledání položky v ceníku. Nebo aplikaci rovnou nainstalujte na mobilní zařízení, které představuje vše v jednom.

Vyzkoušejte EET přímo z vašeho mobilu