Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Elektronická evidence tržeb

Aplikace mPOHODA za vás kompletně vyřeší EET i z mobilu. Po uložení dokladu totiž sama odešle údaje o tržbě správci daně a vytiskne účtenku. Funkce je dostupná pro všechny předplatitele účetního software POHODA.

Funkce pouze pro předplatitele programu POHODA

POHODA

EET v terénu rychle vyřešíte díky aplikaci pro Android

Hned se dozvíte, že se tržba odeslala na EET nebo proč se to nepodařilo

Účtenku rovnou vytisknete, třeba pomocí paragonové tiskárny

Data snadno sehrajete se svým účetním programem POHODA

Fakturovat v mPohodě může zdarma každý. Funkce pro EET jsou pouze pro předplatitele programu POHODA

Abyste mohli funkce pro EET v aplikaci mPOHODA využívat, musíte vlastnit účetní program POHODA s předplatným služby SERVIS pro daný rok (v nastavení aplikace bude vyžadováno ID a IČ zákazníka). Tyto funkce tak od nás dostanou zdarma pouze uživatelé Pohody, jako bonus. Ostatní funkce pro mobilní fakturaci a prodej však může zdarma využívat každý.

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO PROGRAMU POHODA
POHODA

Jak evidovat tržby i z mobilu?

Nezbytná nastavení

Aby mPOHODA věděla, že chcete evidovat tržby, začněte správným nastavením aplikace. Pak už si jen do mobilu nainstalujte certifikát pro EET.

Vystavení prodejky

Doklad v aplikaci vytvoříte úplně jednoduše – vyberte si typ dokladu, přidejte do něj položky, můžete zadat odběratele a nezapomeňte vše uložit.

Zaevidování tržby

Hned po uložení odešle mPOHODA prodejku na EET. Doklad se označí ikona Odesláno a na účtence se objeví kód FIK, pod kterým je tržba evidovaná.

Evidujte tržby i z mobilu

EET povolíte ve webové verzi, v mobilní aplikaci pro Android pak upravíte nastavení a rovnou můžete odesílat doklady na server EET. Podrobný návod najdete přímo v nápovědě aplikace.